Egyéb képek

A képeken látható festményeket, képeket, gobelineket adományba kaptuk, hogy értékesítésükből segíthessük a rászoruló családokat, idős embereket. A festmények többségét Németh Emil festette, a többiről nem tudjuk, hogy ki. 🙁
A képeket beszámoztuk, hogy könnyebb legyen beazonosítani. Az ajánlott minimum támogatói ár a posztokban megtalálható.
A befolyt összegből a rászoruló családoknak és idős embereknek élelmiszert és tüzelőt vesszünk.
Egyéb kategória.
Van amelyiknek nincs kerete.
Ajánlott minimum támogatói ár: 1000ft+ postaköltség, kivéve a
8-as számú képet, melyről ezeket lehet tudni:
Különleges, 1892-es, antik, francia nyomat. A kép jó állapotú, eredeti, szép, fa keretében van.
Címe „La Barriere”.
Ha támogatni szeretné alapítványunkat, ajánlott minimum támogatói ára 10,000 ft.+ posta költség!
Az összes kép megtalálható Facebook oldalunkon!
Áthidaló alapítvány
Számla számunk: 16200106-11674618
Közleménybe a kép számát kell beírni
Iban: HU45 1620 0106 1167 4618 0000 0000
Swift: HBWEHUHB
Lehet, hogy műalkotás
így segíthetsz adománnyal

Így segíthetsz

Egy apró tett, egy kis adomány is hatalmas változást hozhat a nélkülözők életében.

Adj bele egy heti bevásárlásba vagy villany és gázszámlába vagy segíts feltölteni a kamrát. Bármekkora összeggel is járulsz hozzá, biztos lehetsz benne, hogy hálásak lesznek érte.

Áthidaló Alapítvány adomány számlája

Szeretettel és köszönettel: Áthidaló Alapítvány